Испания || Miki - La venda

Форум за участниците в Евровизия 2019 в Израел

Эдем

Re: Испания || Miki - La venda

Post by Эдем » Mon Jan 21, 2019 2:34 am

Определено много удачен избор, беше ми в топ 3 още на първото гласуване.
Радвам се, че заложиха на стила на Алваро Солер, защото Мария беше като умряла риба.
Жалко за Феймъс, трябваше да е по-нагоре.

п.с. Интересно, че Мики изобщо не стига до финала на ОТ, победителя сега беше класиран предпоследен, а останалата на 2ро място в ОТ изобщо не участваше тази вечер (lol)

DJVladi

Post by DJVladi » Mon Jan 21, 2019 4:27 am

Песента никаква. Певецът и той. Барем да не се задъхваше докато галопираше, ама ... ни глас има, ни вътък ... абе ... зорлям работа. (facepalm)
Но пък отдруга страна става за едно кръгче. (lol) Обаче тоя мустак тип мастийска вежда направо ме разбива (xaxa)
Image

Bgtop

Post by Bgtop » Mon Jan 21, 2019 1:37 pm

Харесва ми, може да се класира добре.
Жалко за Муердеме, песента е хубава, но трябвше да е на Наталия... тая бездарница Мария като че ли нарочно сама се саботираше, защото смята, че Евровизия й е под нивото
Image

Tomoe

Post by Tomoe » Mon Jan 21, 2019 2:28 pm

Ама този в музикален формат ли е участвал? Че той изобщо не може да пее. Песента е съвършено плоска. Много жалко, имаха някои хубави песни в селекцията.

Sylar

Post by Sylar » Mon Jan 21, 2019 2:41 pm

Изобщо не ми харесва. Безобразно пеене и тъпа песен. Пак ще бършат дъното.

Эдем

Post by Эдем » Mon Jan 21, 2019 3:04 pm

Ести да намине да сподели впечатления, а до тогава Ла венда се очертава хит в Испания (cheer)

DJVladi

Post by DJVladi » Tue Jan 22, 2019 8:50 am

Композиторът Adrià Salas съобщава, че на песента ще се направят козметични и хирургични промени. Промени в мелодията и аранжимента, така че след витаминозни инжекции, изкуствено дишане и бай-пас може да очакваме харакири, сепуко и евентуално клизма с цел да избегнат поредно дъно в класирането. А дано, ама надали.
Image

Tomoe

Post by Tomoe » Tue Jan 22, 2019 3:05 pm

Като гледам първата му снимка най-горе в темата, той вече е готов за клизмата.

eDonkey
still not tryin' to fit in

Post by eDonkey » Tue Jan 22, 2019 5:13 pm

Мисля, че хич не е лош вариант изборът тази година. Да, песента не е някакъв страхотен шедьовър, а и той не е много добър певец - ама кому е нужно за подобна песен? Нещо леко, купонджийско, важното е, че не го е страх от сцената, а и нали подобни песни на испански/португалски са актуални последните години.
Image
They can take away the rhythm, they can take away the gold. But they can never take away, no they can never take away my soul...

DEeurovision98

Post by DEeurovision98 » Tue Jan 22, 2019 7:39 pm

Песента е страхотна, дано да се класира високо. (h) (h) (h)
(RU) (MT) (CY) (SE) (AM)

Bototo

Post by Bototo » Tue Jan 22, 2019 9:13 pm

Според мен най-добрата песен остана трета,но този Мики има страшна харизма и прави песента.Самата тя не ми харесва и не бих си я пуснал, но когато го гледам сякаш слушам друга песен и страшно ме зарежда.Надявам се и на самата евровизия да е така позитивен и да се радва и раздава.Според мен Испания може и да изненада (cheer) (h)
12 (CH) 10 (NL) 8 (MT) 7 (AM) 6 (AL) 5 (PT) 4 (IT) 3 (CY) 2 (SI) 1 (AZ)

Эдем

Post by Эдем » Tue Jan 22, 2019 10:37 pm

2,2 млн гледания от трите клипа за почти 48 часа. Никак не е зле! (cheer) (cheer) (cheer)

estupenda

Post by estupenda » Thu Jan 24, 2019 12:29 am

Эдем wrote:
Mon Jan 21, 2019 3:04 pm
Ести да намине да сподели впечатления, а до тогава Ла венда се очертава хит в Испания (cheer)
Ох, не знам откъде да започна (xaxa)
Като за начало да отбележа факта, че откакто каталунците се разбунтуваха за автономия за трета поредна година, ¿случайно ли?, участника на Евровизия е каталунец. Сега се очаква да променят текста и да вметнат, и думата catalan на втората строфа (lol)

Песента е made in España. От тия, които присъстват на всяка испанска фиеста била тя национална, регионална или каквато и да е там. Танцувална, приповдигаща духа и много пляскане с ръчички, и подскоци с двата крака (crazy). Нищо че няма никаква музикална нито каквато и да е стойност. Важното е купон да става. Пък даже и това, че никой не обърна внимание, че младежа не може да пее.

Форумът естествено е в екстаз. Фрази като "Ще изпъкне", "Ще спечелим" или пък "Ще вдигне на крака целия стадион" са типични за това време на годината. После ще поутихнат (crazy)
Иначе са радостни, че Наталия и Мария не бяха избрани, защото накрая наистина си бяха повярвали много.
Мики пък е много доволен и каза, че ще даде всичко от себе си за да спечели (lol)

Эдем

Post by Эдем » Thu Jan 24, 2019 10:08 pm

А какви са му отношенията с Алфред и защо го нарича "вуйче"?

Post Reply

Return to “Участници”