My Eurovision Story

Форум за различни класации, букмейкърски подредби, анализи на резултати, свързани с Евровизия 2019 в Израел
Tomoe

Re: My Eurovision Story

Post by Tomoe » Sun Jan 25, 2015 4:46 pm

nia wrote:За мен си най-грубият (образован) човек, който съм срещала виртуално. Също така твъдя, че спрямо мен се държиш и неблагодарно.
Много моля, не се чувствам длъжен към теб. Променила си се и не ми допада промяната, така че ти го казвам, когато сметна за уместно.

Эдем

Post by Эдем » Sun Jan 25, 2015 5:06 pm

Диалогичен бил (xaxa) Ния е 200 пъти по-диалогична, а и може да се аргументира и да си отстоява мнението, за разлика от някои...
Sylar wrote: Томое е интересна и директна личност
(lol) Да ви имам критериите (lol)

Tomoe

Post by Tomoe » Sun Jan 25, 2015 6:12 pm

Мога да си отстоявам мнението, но това, което наричаш "аргументиране" много често са безсмислени полемики и излишни нерви. Какво има да се аргументирам например защо чалгата те прави прост - нито ще се съгласиш, нито ще разбереш, нито аз ще спечеля нещо. Казвам ти го директно.

Эдем

Post by Эдем » Sun Jan 25, 2015 8:07 pm

Това, че го казваш директно не означава, че не казваш пълна глупост! (lol)

Bototo

Post by Bototo » Sat Jun 03, 2017 12:21 am

Уха,пропуснал съм да се впиша и аз.
Доколкото си спомням 2005та година пролетта беше, играех навън и когато се прибрах в нас беше пуснато БНТ по телевизията и Слави обясняваше как някой манипулирал нещо си .... изобщо не знаех за какво става въпрос тогава,а се оказа,че съм гледал финала на българската евровизия.После помня,че много често говореха по господарите за това.След това майка ми беше пратила от Гърция новия албум на Папаризо и случайно разбрах,че една от песните е за евровизия,но никак не ми харесваше.После тя и някаква крава от Беларус гостуваха при Слави,а по фен тв постоянно въртяха песните на Кипър,Гърция и Беларус и започнах да ги харесвам.После помня,че случайно пак гледах полуфинала,когато България не се класира,а после финала мисля беше около 21 май,защото беше празника на Габрово.Бях с приятели навън и хич не ми се прибираше,но исках да гледам,защото много исках да спечели Елена,бях и голям фен едно време.Та се прибрах,помня че хванах от песен номер 5 (Турция) и се бях ужасил колко е тъпа тази песен.Много ми беше харесала песента и на УК.После като спечели Гърция толкова много се кефех,все едно аз бях спечелил.Може би заради тази емоция ми пламна интереса ..... 2006та помня,че бях като психично болен.Тогава се запознах с Едемчо и Джани.Писахме си мисля във форума на планета.Помня,че всеки ден след училище се прибирах и слушах песните на евровизия,следях сайтовете,новините,промомциите,всичко.Гледах българското участие с голям интерес.Бях за Бонева,направих и дирче,свързах се с нея и и вземах интервюта (xaxa) После помня,че Владо и Джанер ми предложиха да правим сайта,но нямам много спомени какво се случваше там,май нямах принос.Помня,че 2006та когато не се класира Марияна на финал бях като зомби и плаках (xaxa) Три дни бях неадекватен и обсебен,все едно живота ми беше свършил (xaxa) После помня,че някакви форуми правехме с Джанер и Владо.Нямам никакви спомени за Василка,нито че съм я блокирал,нито за телевизията и с лого на роза,но хубаво съм правел .... от далече съм усетил гнилото :mrgreen: Много още мога да разкажа .... 2007ма помня,че вече с Джанер и Владо бяхме много близки и обсъждахме всичко.Много се радвах като бяхме 5ти.Още помня,че сънувах нашето представяне как Елица пее под цунами (xaxa) и бях много разочарован от реалното ни представяне.После с времето нещата започнаха да утихват лека по лека .... спрях да съм фанатичен на тази тема.Помня,че дълго време пишехме в един форум и имахме един сайт с Джанер и Владо,а може и други хора да са участвали.После на никой не му се занимаваше и не знам какво се случи ,но започна да го управлява Бацилка и набързо всичко приключи и се наложи да си правим нов форум.Помня първото ми виждане на живо с Владо и Джанер на финала на евровизия 2012та в НДК.По-късно се запознах и със Светослав,после станахме съквартиранти с Джанер и някакви такива неща се случваха около евровизията.Все готини емоции ми носи конкурса,прави живота ми по цветен и интересен и затова се радвам да го следя :ymdaydream:
Last edited by Bototo on Sun Jun 04, 2017 8:23 am, edited 2 times in total.
12 (BG) 10 (IZ) 8 (MK) 7 (GR) 6 (EE) 5 (LT) 4 (AZ) 3 (FI) 2 (BY) 1 (CY)

Tomoe:"Пак манипулират залозите, каквито и да ви ги разправя Бото."
Tomoe:"Положението е такова този път, че ако бате ви Рибак го изберат утре, по-добре залагайте на него."
=))

Tomoe

Post by Tomoe » Sat Jun 03, 2017 9:23 am

Бото, да не си се преименувал? Това е подозрително като историята на Чипс. И той така беше в началото, помня го даже как след 2006-а плачеше по форумите, че не може да живее без Евровизия. Беше малък и готин, но порасна, стана голям ОГЕЙ и ни напусна, вече развява знамена на дъгата по чужди форуми.

Bototo

Post by Bototo » Sat Jun 03, 2017 2:22 pm

Хахаха,ами не.Аз не съм плакал никъде по форуми (lol) Не си помня никовете,но май в началото бях Бото,после имах проблем с профила и станах Ботото
12 (BG) 10 (IZ) 8 (MK) 7 (GR) 6 (EE) 5 (LT) 4 (AZ) 3 (FI) 2 (BY) 1 (CY)

Tomoe:"Пак манипулират залозите, каквито и да ви ги разправя Бото."
Tomoe:"Положението е такова този път, че ако бате ви Рибак го изберат утре, по-добре залагайте на него."
=))

Эдем

Post by Эдем » Sat Jun 03, 2017 6:32 pm

Ав, Бото, каква сладка история (h) Това, щото аз присъствам през изречение :twisted:

Чипз е друг, той беше с нас, после с никой, после пак с нас да плюе Бацил и Делфина, после дойде детската Евровизия и облиза плютото да му дадат акредитация и сега още си е с тях :D

estupenda

Post by estupenda » Sat Jun 03, 2017 8:20 pm

Каква интересна история на Ботото :D Аз мисля, че се присъединих към вас ако не ме лъже паметта 2009 още в стария черен форум :ymparty:

Zen

Post by Zen » Wed Nov 15, 2017 6:58 pm

Ех, зачетох се в евровизионните истории. :) Стана ми миличко. Що трепети, що нещо! Даже и моята си история прочетох от пост в 2015. Имам чувството, че това вече не ме вълнува. Намирам си разни музики, възторгвам се самосиндикално. Понякога искам да ги споделям, но обикновено никой не ме отразява и се отказах. Eй сега тези дни например съм на вълна LP. Много ми харесва дрезгавия глас, създава една такава атмосфера...

Эдем

Post by Эдем » Wed Nov 15, 2017 8:03 pm

Сподели, ние ще те чуем.
И аз харесвам ЛП, дано успее да задължи славата си.

eDonkey
still not tryin' to fit in

Post by eDonkey » Wed Nov 15, 2017 9:59 pm

Разкажи ни, Зен! (cheer)

Аз си мисля, че повечето тук вече ни вълнува по-малко конкурса, обаче сме си свикнали един с друг и емоцията идва от това да прекарваме виртуално време заедно. :D
Image
They can take away the rhythm, they can take away the gold. But they can never take away, no they can never take away my soul...

Zen

Post by Zen » Thu Nov 16, 2017 9:20 am

Разказала съм спомените си още в първите постове на темата. Естествено бях забравила, че съм писала и ми беше забавно да го прочета 2 години по-късно.
Иначе около музиката - да речем в последната една година бях на вълна френски изпълнители - открих 3 интересни и изслушах кажи речи всичките им албуми. После минах на вълна латино музика и даже взех да уча испански през лятото. :D

Bgtop

Post by Bgtop » Tue Dec 05, 2017 1:24 pm

eDonkey wrote:Разкажи ни, Зен! (cheer)

Аз си мисля, че повечето тук вече ни вълнува по-малко конкурса, обаче сме си свикнали един с друг и емоцията идва от това да прекарваме виртуално време заедно. :D
Мен пък си ме вълнува все така силно :P (lol)
Image

8888

Post by 8888 » Wed Dec 06, 2017 7:04 am

Новият банер те чака цяло лято. :-D
Sweet Dreams Are Made Of This

Post Reply

Return to “Класации, анализи, залози”