My Eurovision Story

Форум за различни класации, букмейкърски подредби, анализи на резултати, свързани с Евровизия 2019 в Израел
nia

Re: My Eurovision Story

Post by nia » Sat Jan 24, 2015 7:03 pm

nia написа:
И каква е "същината"?

Аз съм го написал, същината е в реваншизма, който трябва(ше) да приключи.
С поведението си той показва, че не е мръднал грам от това, което беше. :-q

Ти мислиш ли, че си добре дошъл в неговия форум и групи? :-D
(EE)

Mitko

Post by Mitko » Sat Jan 24, 2015 7:18 pm

Аз за първи път разбрах за Евровизия от рекламата на първото българско участие по БНТ. Първата песен, която асоциирах с конкурса, бе "Диви танци" на Руслана. По-късно разбрах, че някои песни, които съм чувал преди, също са участвали. Следя конкурса от 2005 г. а във форума завлизах през 2010-11 сигурно, не знам.

eDonkey
still not tryin' to fit in

Post by eDonkey » Sat Jan 24, 2015 7:46 pm

nia wrote:С поведението си той показва, че не е мръднал грам от това, което беше. :-q

Ти мислиш ли, че си добре дошъл в неговия форум и групи? :-D
Възможно е, но пък утре може да покаже, че е мръднал в позитивна посока. И, ето, ще има възможност да го покаже. :D

Звучи дълбоко философски, че чак и библейски, но не държа на ответния жест. :)
Image
They can take away the rhythm, they can take away the gold. But they can never take away, no they can never take away my soul...

Эдем

Post by Эдем » Sat Jan 24, 2015 9:13 pm

Донки, престоя ти в мирна среда те е направил твърде наивен. (lol)
Принципно подкрепям Ния, но след като търпим неприятния Томое бихме могли да търпим и неприятния Васил.

И да внеса една вметка - не всички са протестирали срещу "робството" ;) Има от старите потребители които са срещу нас, подкрепят го и така. А има и такива, за които Евровизия не е "майка и баща" и могат да общуват нормално с всякакви хора (тук конкретно визирам Делфина и Иво, които са много приятни хора).

estupenda

Post by estupenda » Sat Jan 24, 2015 9:50 pm

Кво ви става тия дни незнам :-?? Сами си създавате интриги и сами си ги изживявате (lol) Не може ли да си общуваме без дразги, конфликти и обиди, и във форума да цари мир, спокойствие и любов :x

Zen

Post by Zen » Sat Jan 24, 2015 9:52 pm

Мир, спокойствие и любов съм виждала само във френския форум. И в нито един български.

DEeurovision98

Post by DEeurovision98 » Sat Jan 24, 2015 10:26 pm

estupenda wrote: и във форума да цари мир, спокойствие и любов :x
И скука?! (lol) (lol) (lol)
(BG) (BE) (IZ) (MK) (CY)

nia

Post by nia » Sat Jan 24, 2015 10:45 pm

Эдем wrote:Донки, престоя ти в мирна среда те е направил твърде наивен. (lol)
Принципно подкрепям Ния, но след като търпим неприятния Томое бихме могли да търпим и неприятния Васил.

И да внеса една вметка - не всички са протестирали срещу "робството" ;) Има от старите потребители които са срещу нас, подкрепят го и така. А има и такива, за които Евровизия не е "майка и баща" и могат да общуват нормално с всякакви хора (тук конкретно визирам Делфина и Иво, които са много приятни хора).

Що за щуротии? Всички цветни май сте си изгубили ума (shock)

Донки винаги е бил майка Тереза за неща, за които не трябва, а когато е било нужно да покаже широкоскроеността си, е търсил реванш или се е скатавал. :-@

По принцип форумът е отворен за всички, разбира се, но не знам колко нагъл трябва да си да нахълтваш и търсиш сметка на хора, които презираш. Аз не бих тъпряла Васил тук, просто защото не е дал и минималният знак за разкаяние. В този случай да се правим, че започваме начисто, е меко казано лицемерно. Но вярвам, че и той не е толкова глупав, за да не е осъзнал, че няма как да мелим брашно от една мелница. Сигурно по този повод ние пък нямаме достъп до неговите интернет творения. :-D

Оттук-нататък, този , който се държи нормално, винаги е добре дошъл, независимо от това какво и на колко места пише, стига да издържи корективите ни. :-D
(EE)

Zen

Post by Zen » Sat Jan 24, 2015 11:08 pm

но след като търпим неприятния Томое бихме могли да търпим и неприятния Васил.
Това за Томое неведнъж съм го чела, знам че с него не мелите заедно, но като те чета за Васко все едно не говориш за същия човек. Наистина не знам какво се е случвало тук и никога не бих взела страна, но аз имам съвсем друго впечатление за Васко. Както и да е, едва ли ще променя нечие мнение ако кажа по какъв начин го виждам.

nia

Post by nia » Sat Jan 24, 2015 11:11 pm

Zen wrote:
но след като търпим неприятния Томое бихме могли да търпим и неприятния Васил.
Това за Томое неведнъж съм го чела, знам че с него не мелите заедно, но като те чета за Васко все едно не говориш за същия човек. Наистина не знам какво се е случвало тук и никога не бих взела страна, но аз имам съвсем друго впечатление за Васко. Както и да е, едва ли ще променя нечие мнение ако кажа по какъв начин го виждам.
И по какъв начин го виждаш?

Тук нищо не се е случило, слава Богу и не бихме допуснали да се случи (lol)
(EE)

Zen

Post by Zen » Sat Jan 24, 2015 11:14 pm

Възпитан, неконфликтен и социално ангажиран младеж. Даже помня Томое колко грубо го нападаше в собствения му форум. А Васко просто искаше повече позитивизъм в отношенията. Това съм запомнила.

Sylar

Post by Sylar » Sat Jan 24, 2015 11:39 pm

Това ви е основната грешка. Очаквате само позитивизъм. Това е невъзможно, нищо не е съвършено, особено отношенията между хората. Аз членувам и в двата форума, защото е излишно да взимам страна в подобен конфликт.

Эдем

Post by Эдем » Sun Jan 25, 2015 12:01 am

Zen wrote:но аз имам съвсем друго впечатление за Васко.
Всички имахме, Зен, всички имахме... :D Даже аз леко минах, другите извън ЦК на БКП повече страдаха.
Няма лошо да го харесваш, никой нищо не ти казва за това.
Нооо, ако беше в предишния форум щеше да получиш ЛС как въобще не трябва да имаш доверие на еди кой си, как трябва да бъдеш предпазлива, после щеше да чуеш някоя друга история и.... (lol)

eDonkey
still not tryin' to fit in

Post by eDonkey » Sun Jan 25, 2015 12:15 am

Эдем wrote: Нооо, ако беше в предишния форум щеше да получиш ЛС как въобще не трябва да имаш доверие на еди кой си, как трябва да бъдеш предпазлива, после щеше да чуеш някоя друга история и.... (lol)
Чакай, чакай, това съм го изпуснал. (lol) (lol) (lol) (lol) (lol) (lol) (lol)

Тая тема май беше планувана за други истории в нея. =))
Донки винаги е бил майка Тереза за неща, за които не трябва, а когато е било нужно да покаже широкоскроеността си, е търсил реванш или се е скатавал. :-@
Да, знаем, че всеки път когато съм подкрепял несподеляното от теб мнение, съм бил с 666 татуирано на челото и задника.
Image
They can take away the rhythm, they can take away the gold. But they can never take away, no they can never take away my soul...

nia

Post by nia » Sun Jan 25, 2015 12:23 am

Да, знаем, че всеки път когато съм подкрепял несподеляното от теб мнение, съм бил с 666 татуирано на челото и задника.
Не, не, съвсем не става въпрос за това в общия случай. Както виждаш винаги съм разположена за разговори. Но се радвам, че най-накрая си призна стари "грехове", които доскоро отричаше. :-D
Last edited by nia on Sun Jan 25, 2015 12:26 am, edited 3 times in total.
(EE)

Post Reply

Return to “Класации, анализи, залози”