My Eurovision Story

Форум за различни класации, букмейкърски подредби, анализи на резултати, свързани с Евровизия 2019 в Израел
eDonkey
still not tryin' to fit in

Re: My Eurovision Story

Post by eDonkey » Sat Jan 24, 2015 3:09 pm

nia wrote:Спокоен бъди, тази тема ни обединява. :mrgreen: В този дух да обобщя, че всъщност "най-старите" съфорумци сме Едем, Джанер, (Чипз), Томое и моя милост. :D \m/ Добро би било да имаме и по-нормални отношения, но това става с взаимни усилия.
Мислех, че и аз съм от по-старите, заедно с Аглика и други. Имам ясни спомени от форум (но не и какъв) още от 2007. (shock) :((
nia wrote:Vaskoоo, няма ли да си дадеш мненията и за песните :-D
Дам, така и така ни чете, всеки е добре дошъл в дискусиите. Широкоскроени сме (грам не съм ироничен). (cheer)
Image
They can take away the rhythm, they can take away the gold. But they can never take away, no they can never take away my soul...

Zen

Post by Zen » Sat Jan 24, 2015 4:15 pm

Аз все още не мога да разбера кое точно е ябълката на раздора. Много жалко, че има такова делене.

Tomoe

Post by Tomoe » Sat Jan 24, 2015 4:41 pm

nia wrote: Vaskoоo, няма ли да си дадеш мненията и за песните :-D
edonkey wrote:Дам, така и така ни чете, всеки е добре дошъл в дискусиите. Широкоскроени сме (грам не съм ироничен).
Айде бе!!! :shock: Бива ли да сте толкова прости? (facepalm) Кога ревахте, кога ви мина? Само това ни е нужно. [-x

nia

Post by nia » Sat Jan 24, 2015 4:44 pm

С тънката разлика, че аз съм иронична, а Донки - искрен. (xaxa) Очаквам извинение за грубия език.
(EE)

Tomoe

Post by Tomoe » Sat Jan 24, 2015 4:46 pm

Извинение не получаваш, тъй като не се разбира иронията ти и мнението ти е двусмислено.

nia

Post by nia » Sat Jan 24, 2015 4:49 pm

Tomoe wrote:Извинение не получаваш, тъй като не се разбира иронията ти и мнението ти е двусмислено.
Дообре, егоисте. Приемам извинението. (lol)
(EE)

eDonkey

Post by eDonkey » Sat Jan 24, 2015 4:54 pm

Аз съм изключително искрен когато казвам, а и винаги съм го казвал откакто сме тук, че всеки е добре дошъл и отишъл, Томое. Това не е затворен клуб и точно защото се беше превърнал в такъв си отидохме от стария форум. Затова можеш да си прибереш обратно изказването за това колко сме прости. =;
Image
They can take away the rhythm, they can take away the gold. But they can never take away, no they can never take away my soul...

Tomoe

Post by Tomoe » Sat Jan 24, 2015 5:01 pm

Е, добре, не сте прости, а си падате по сеира, който неминуемо ще се случи ако желанието ви се осъществи.

nia

Post by nia » Sat Jan 24, 2015 5:06 pm

Аз нямам такива апетити, никакви. Васил има собствен форум и да бъде така добър да си пише там, шпионските истории тук не вървят. Нека не забравяме, че eurovision-underground възникна в знак за възмущение около неговата особа, с две думи е крайно нежелан! :-q

Мислех, че и аз съм от по-старите, заедно с Аглика и други. Имам ясни спомени от форум (но не и какъв) още от 2007
Под какъв nickname?
(EE)

eDonkey

Post by eDonkey » Sat Jan 24, 2015 5:49 pm

Пропускате същината според мен. По-горе как Едем разказва как в единия форум Бото банвал Васил, после Васил банвал Бото и т.н. Не е до сеирджийство, просто реваншизмът ми е чужд.
nia wrote:
Мислех, че и аз съм от по-старите, заедно с Аглика и други. Имам ясни спомени от форум (но не и какъв) още от 2007
Nickname?
Мисля, че винаги съм си бил с този. Другият, който съм ползвал по принцип, е бил goldfish. (lol)
Но не съм пишел много по темите, дори в офтопик раздела влязох за първи път доста късно, сигурно няколко години след това. Стана ми мило когато прочетох пожелания за рождения ми ден в съответната тема сигурно година или две след като бяха постнати. (lol) (lol) :D
Image

nia

Post by nia » Sat Jan 24, 2015 5:57 pm

Пропускате същината според мен.
И каква е "същината"?

Мисля, че винаги съм си бил с този. Другият, който съм ползвал по принцип, е бил goldfish. (lol)Но не съм пишел много по темите, дори в офтопик раздела влязох за първи път доста късно, сигурно няколко години след това. Стана ми мило когато прочетох пожелания за рождения ми ден в съответната тема сигурно година или две след като бяха постнати.
Добре, значи и ти си по-стар от Влади, но аз лично не те помня. :-D
(EE)

Zen

Post by Zen » Sat Jan 24, 2015 6:04 pm

Аз Донки го помня от 2009. Имаше много сладко чувство за хумор, но не пишеше много. Мисля, че тогава имаше кандидатстудентски изпити, ако не се лъжа.

Аглика с кой никнейм е, пише ли още?

Bgtop

Post by Bgtop » Sat Jan 24, 2015 6:34 pm

Zen wrote: Аглика с кой никнейм е, пише ли още?
8888 (crazy)
Image

nia

Post by nia » Sat Jan 24, 2015 6:36 pm

(lol) (lol) (lol) (lol)

Чакам Донки да обясни каква е "същината"? :ymdaydream:
(EE)

eDonkey

Post by eDonkey » Sat Jan 24, 2015 6:43 pm

nia wrote:И каква е "същината"?
Аз съм го написал, същината е в реваншизма, който трябва(ше) да приключи.
Zen wrote:Аз Донки го помня от 2009. Имаше много сладко чувство за хумор, но не пишеше много. Мисля, че тогава имаше кандидатстудентски изпити, ако не се лъжа.
Оо, все ще се намери някой да ме помни. :x (kiss)
Bgtop wrote:
Zen wrote: Аглика с кой никнейм е, пише ли още?
8888 (crazy)
(lol) (lol)
Тя има регистрация (пак като Аглика), но не пише и не влиза във форума.
Image

Post Reply

Return to “Класации, анализи, залози”